רצים יקרים,
המועצה האזורית תמר והחברה הכלכלית חבל ים-המלח שמחות להזמינכם להשתתף במרוץ עין-גדי הבינלאומי ע"ש גיורא ותומר רון המתקיים זו השנה ה-35. 

מרוץ עין גדי נחשב לאחד מקלאסיקות המרוצים בלוח השנה של הרצים במדינת ישראל, ומושך אליו בעקביות אלפי רצים מדי שנה. המסלול המהיר, ההפקה המקצועית וכמובן התפאורה הייחודית של הבקעה וים המלח, יוצרים תרכובת מיוחדת שאין שנייה לה בישראל, חוויה מומלצת לכל רץ.

מרוץ עין גדי- שילוב של רוח, מסורת וקידמה

מחד, כנישא על גבי רוחה של משפחת רון המייסדת והנושאת את "נשמתו של המרוץ" לזכר בני המשפחה גיורא ותומר ז"ל, אשר הריצה הייתה עבורם חלק בלתי נפרד מהחיים, דרך רוח ההתיישבות בבקעה, אנשי קיבוץ עין גדי והמועצה האזורית ומתנדבי האזור הרבים. 

מרוץ עין גדי- אירוע לחובבים ולמקצוענים 
מרוץ עין גדי מחבר בין אוכלוסיות שונות שלהן אהבה משותפת אחת- אהבת הספורט והריצה כדרך חיים.
כמרוץ בין לאומי, הוא מושך אליו באופן מסורתי ספורטאים ממדינות שונות, ביניהם רצים איכותיים ביותר, כמרוץ בכיר בלוח מרוצי השנה, הוא גורם לטובי הרצים הישראלים להתייצב על קו הזינוק. 
מרוץ עין גדי הוא מרוץ מהיר המתאים לקביעת שיא אישי במרחקי 10k, 21k.
גם השנה נקיים את מקצה ההליכה המסורתי, אשר מהווה את אחד משיאי העונה למאות הספורטאים העוסקים בענף זה, תחת עיניהם של צוות השיפוט הבכיר אשר מנהל אותו.
החדשים בעולם הריצה והצעירים בגילם מוזמנים להנות ממרוץ כניסה למרחק 2 ק"מ, וממרוץ המשפחות המסורתי המאחד את דורות המתיישבים לחוויה משפחתית ייחודית.

בואו ליהנות מחוויית ריצה ייחודית במרוץ עין גדי 2018.